O Ofercie

Kup stronę WWW w abonamencie !

Już po roku strona przechodzi na Twoją własność, a także przeniesiemy ją na Twój serwer całkowicie za darmo! Skoro dajemy Ci szansę na łatwiejszy start, musimy Cię rozumieć. I rozumiemy! W ramach abonamentu otrzymasz serwer poczty email i wsparcie techniczne.

Oferujemy:
• Strony internetowe od 99 zł
• Abonament miesięczny 99 zł*

* ceny wyrażone są w postaci kwoty netto
Minimalny okres obowiązywania umowy już od 12 miesięcy

Dokonując zakupu, w cenie otrzymasz:
• Wsparcie techniczne: 1 godzina miesięcznie podzielona na 4 sesje 15 minutowe. To zupełnie wystarczy aby utrzymać działającą stronę, bez konieczności jej zarządzania.
• Strony internetowe w abonamencie można zamówić w trzech przedziałach cenowych, zależnie do zaawansowania strony i jej objętości.
• W swojej ofercie posiadamy 3 pakiety cenowe uzależnione od przeznaczenia strony internetowej, zapotrzebowania oraz jej zawartości.

Dlaczego my?

W trakcie naszej kilkuletniej kariery spotkaliśmy się z wieloma młodymi ale i również doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy nie potrafili zareklamować się w internecie lub też nie uznawali tego za konieczność. Bywały również przypadki, iż osoby te były zrażone wysokimi kosztami utworzenia portalu internetowego. Wychodząc na przeciw proponujemy ofertę, dzięki której nie odczujesz dodatkowych kosztów w prowadzeniu działalności.

Napisz do nas w sprawie oferty